Kolonie i ferie Planeta Robotów

Kolonie i ferie bez wyjeżdżania

Wyjazdy nad morze czy w góry to sposób na spędzenia wolnego czasu z rodziną i dziećmi. Co jednak zrobić, gdy z różnych powodów nie możemy sobie pozwolić na upragniony wyjazd? Jak zadbać o to, żeby nasze pociechy miło spędziły czas w okresie pozaszkolnym, podczas wakacji bądź ferii?

Z pomocą przychodzą w takim momencie różnego rodzaju placówki edukacyjne Rozwiązaniem mogą być, organizowane zarówno w okresie letnim jaki zimowym, półkolonie dla dzieci. Na szczególną uwagę zasługują tu półkolonie tematyczne. Tego rodzaju zajęcia to wspaniałe rozwiązanie, w przypadku, kiedy chcemy zapewnić naszemu dziecku nie tylko rozrywkę, ale także wtedy, kiedy zależy nam na tym, aby poprzez zabawę, nasza pociecha rozwijała swoje zainteresowania.

Organizując czas dla dzieci w ramach półkolonii mamy pewność nasze pociechy zostawiamy pod opieką wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. Zapewniamy dzieciom nie tylko ciekawą rozrywkę, ale też dbamy o to, aby nuda nie wdarła się do codzienności. Podczas półkolonii tematycznych z programem zajęć dostosowanym do zainteresowań naszego dziecka mamy pewność, że będzie ono zachwycone możliwościami, zajęciami oraz nowymi rzeczami, których z pewnością się tam nauczy. Umiejętności nabyte na półkoloniach, na pewno przydadzą się dziecku w szkole.

Gdzie organizowane są półkolonie dla dzieci?

Półkolonie dla dzieci organizowane są we wszystkich większych aglomeracjach miejskich w Polsce. Ciekawe półkolonie tematyczne znajdziemy między innymi w stolicy. Jedną z firm organizujących tematyczne półkolonie dla dzieci na terenie Warszawy jest Planeta Robotów. Półkolonie z lego robotyką na Planecie Robotów w Warszawie to zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pedagogów i animatorów. Zajęcia z budowania i programowania robotów Lego w stolicy to oferta dla rodziców oczekujących czegoś więcej niż standardowy program zajęć wakacyjnych. Tego typu półkolonie dla dzieci, gwarantują nie tylko niezapomnianą zabawę, ale również uczą i pozwalają rozwijać indywidulane talenty i umiejętności naszych dzieci. Uczestnicy półkolonii na Planecie Robotów otrzymują możliwość konstruowania programowalnych robotów sterowanych za pomocą pilota. Planeta Robotów organizuje tego typu zajęcia zarówno podczas wakacji jak i ferii szkolnych w okresie zimowym. Prowadzone od rana do popołudnia warsztaty z LEGO robotyki pozwalają naszemu dziecku spędzić czas na zabawie jak i nauce Jak zapewniają organizatorzy, wszystkie dzieci są zachwycone taką formą spędzenia wolnego czasu.

Dodaj komentarz